Artykuły powiązane

ORGANIZACJA KONFERENCJI

Zapewniamy kompleksową organizację kongresów. Nasze bogate doświadczenie zapewnia sukces każdego sympozjum.

czytaj
KREACJA I STRATEGIA MARKETINGOWA

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie strategii, promocji, kreacji trafiłeś w odpowiednie miejsce.

czytaj
APLIKACJE I PORTALE MEDYCZNE

Projektujemy sklepy internetowe, tworzymy aplikacje webowe i mobilne oraz budujemy portale i strony www.

czytaj

Nasze ostatnie realizacje

VII KONGRES POLSKIEGO TOWARZYSTWA KARDIO-TORAKOCHIRURGÓW

5-7 czerwca 2014 Warszawa

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII Kongresie Naukowym, który odbędzie się  w Warszawie w dniach 5-7 czerwca 2014 r.
 
Warszawa ma długoletnią i szczególnie bogatą tradycję chirurgicznego leczenia chorób serca i płuc. To tutaj wielu pionierów torako-kardiochirurgii zaczynało swoją pracę i z powodzeniem przez wiele lat ją kontynuowało.
Jako organizatorzy Kongresu chcielibyśmy sprostać oczekiwaniom wynikającym z tej tradycji oraz z wyzwań współczesności, których rozwiązanie w decydującym stopniu spoczywa teraz w naszych rękach. W Kongresie zapowiedzieli swój udział chirurdzy z wielu krajów, którzy podzielą się z nami swoimi doświadczeniami zawodowymi.
 
Organizatorzy zaplanowali kilka sesji naukowych prezentujących aktualny dorobek naszego środowiska. Wzorem poprzednich Kongresów odbędą się także sesje edukacyjne, na których przedstawione zostaną standardy postępowania w diagnostyce i leczeniu chorób serca i płuc.
 
Powodzenie Kongresu zależy jednak w głównej mierze od uczestników, ich aktywności, masowego udziału i gotowości przyjęcia tego wydarzenia, jako znaczącego w ich karierze naukowej i zawodowej – do czego gorąco zachęcamy.