Artykuły powiązane

ORGANIZACJA KONFERENCJI

Zapewniamy kompleksową organizację kongresów. Nasze bogate doświadczenie zapewnia sukces każdego sympozjum.

czytaj
KREACJA I STRATEGIA MARKETINGOWA

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie strategii, promocji, kreacji trafiłeś w odpowiednie miejsce.

czytaj
APLIKACJE I PORTALE MEDYCZNE

Projektujemy sklepy internetowe, tworzymy aplikacje webowe i mobilne oraz budujemy portale i strony www.

czytaj

Nasze ostatnie realizacje

XXIII ZJAZD POLSKIEGO TOWARZYSTWA CHORÓB PŁUC

10-13 maja 2014 Centrum Konferencyjne w Hotelu Warszawianka, Jachranka k. Warszawy

W imieniu Zarządu Głównego PTChP mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 33 Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. Zjazd odbędzie się w dniach 10-13 maja 2014 roku w centrum konferencyjnym Hotelu Warszawianka w Jachrance k. Warszawy – w 80 rocznicę pierwszego założycielskiego zebrania Polskiego Towarzystwa Badań Naukowych nad Gruźlicą (26 lutego 1934). Zjazd ten będzie zatem okazją nie tylko do pogłębienia najnowszej wiedzy ale także do wspomnień o historii naszego Towarzystwa.
 
Program 33 Zjazdu PTChP adresujemy do specjalistów chorób płuc i alergologii oraz szerokiego grona internistów, lekarzy POZ i wszystkich innych zainteresowanych zagadnieniami związanymi z chorobami układu oddechowego. Obszerną część programu Zjazdu zajmują sesje edukacyjne (43 sesje) przygotowane przez najwybitniejszych krajowych specjalistów w danej dziedzinie pneumonologii. W kilku sesjach będą mieli Państwo możliwość wysłuchania wykładów uznanych autorytetów międzynarodowych. Kolejnych 8 sesji przygotowaliśmy wspólnie z głównymi sponsorami Zjazdu. W czasie Zjazdu odbędą się również 3 spotkania z ekspertami oraz 5 warsztatów szkoleniowych poświęconych doskonaleniu technik bronchoskopowych, badań czynnościowych układu oddechowego, interpretacji wyników badań mikrobiologicznych, nowoczesnej diagnostyce NDRP oraz
zespołowi uzależnienia od tytoniu. Wiele miejsca przeznaczamy również na prezentacje doniesień oryginalnych
w formie ustnej (9 sesji) i plakatowej. Na sesji Redaktora Naczelnego PiAP poznają Państwo laureatów najlepszych prac oryginalnych opublikowanych w czasopiśmie Towarzystwa w ostatnich dwóch latach.
 
Tradycyjnie ZG PTChP ogłosił konkurs dla autorów najlepszych oryginalnych doniesień zjazdowych, dla których
ufundowaliśmy 50 nagród.
 
Chcemy, aby 33 Zjazd PTChP był okazją do interesujących spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń z ekspertami, a także miejscem skonfrontowania nauki z praktyką. Wyrażamy nadzieję, że zarówno atrakcyjny program Zjazdu jak i miejsce obrad znajdzie Państwa uznanie i zachęci do licznego i aktywnego udziału w tym ważnym wydarzeniu dla polskich pneumonologów.
 
Więcej informacji dotyczących 33 Zjazdu PTChP znajdą Państwo na: www.ptchp.pl