Nasze aktualne projekty

Dylematy w codziennej praktyce perinatologa i ginekologa

15-16 lutego 2019 r. Warsaw Hilton Hotel, Warszawa

www.obgyn.com.pl

 

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,


Mam wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji Obsterics&Gynecology - „Dylematy w codziennej praktyce perinatologa i ginekologa”, organizowanej w terminie 15 - 16 lutego 2019 r. w Hotelu Hilton w Warszawie. Spotkanie odbędzie się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zaproszeni wykładowcy zaprezentują zagadnienia z zakresu perinatologii, ginekologii, ginekologii onkologicznej, endokrynologii oraz prawa i psychologii klinicznej. Poruszone zostaną między innymi tematy związane z zagadnieniami patologii ciąży, leczenia wewnątrzmacicznego płodu oraz rokowania dzieci przedwcześnie urodzonych. Omówione zostaną nowe rekomendacje PTGP dotyczące cięcia cesarskiego. Chcemy również zaprezentować praktyczne aspekty dotyczące najczęstszych problemów z jakimi spotyka się ginekolog, czyli zapaleniami pochwy, antykoncepcją, nietrzymaniem moczu, wczesną diagnostyką nowotworów. Biorąc pod uwagę wyzwania współczesnej medycyny poruszymy zagadnienia związane z komunikacją z pacjentem oraz opiniami biegłych.

Zachęcam również do udziału w planowanych warsztatach położniczych na symulatorach w Centrum „Bezpieczny Poród”.

Liczę na Państwa udział i mam nadzieję, że przedstawione przez grono znakomitych wykładowców zagadnienia pogłębią Państwa wiedzę i okażą się pomocne w codziennej pracy.


prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś